Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obrazek

 

Džuničiró Keoiuazummi

prezident 

 Vážení přátelé Kalahamy,

jménem naší vlády bych vám chtěl poděkovat, že i v této zemi se našla nemalá skupina lidí, kteří otevřeně vyjadřují své sympatie s naší zemí. Proto budeme i v tomto demokratickém táboře podporovat toto sdružení a její akce. Je to velká duševní podpora při budování našeho politického systému.

Obrazek

 

Elisabeth Wong

ministryně zahraničích věcí

Moji drazí přátelé!

Ve Spojených státech amerických jsem založila první Spolek přátel Kalahamy, a tak jsem se stala jeho prezidentkou. Poté, nejen z mé iniciativy, vzniklo po světě mnoho takových společenství. Jsem nesmírně ráda, že i zde - v České republice - vzniklo toto sdružení přátel (Čtverec přátel Kalahamy - pozn. redakce)! Protože mě Kalahama jako země nesmírně nadchla, rozhodla jsem se tam přestěhovat. Díky tomu jsem se dnes mohla stát ministryní zahraničních věcí Kalahamy. Vím, jaké to je, vést spolek přátel, a proto vám držím všechny palce - i u nohou!

        Obrazek                          

 Konoce Fuminaru

ministr obrany

Češi, 

jsem rád, že i vy jste se připojili ke Kalahamě a propagujete ji ve své milované vlasti. Budeme se na vás těšit, pokud přijedete. Jsme velmi rádi, že jste uvítali myšlenku našeho radaru ve vašem státě. Myslím si, že obrana své vlasti je nejdůležitější. Když vy nám budete nápomocni, my vám také kdykoliv pomůžeme! 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

cuski

(ahojki, 28. 1. 2018 22:34)

ahojki jak se mate zije furt tohle? pozdrav ze sedmicky cauky weebz

ministr

(Hugo, 19. 7. 2008 14:34)

Ministr Fuminaru je hustej! S tím se určitě nějak dohodnem. Oni budou mít svůj radar u nás, tak my zase u nich ten náš, na obranu proti Američanům a Rusům.